Verzorgende IG (Thuiszorgteam Koggenland)

Verzorgende IG (Thuiszorgteam Koggenland)

Sluit je als Verzorgende IG in de thuiszorg aan bij ‘team Koggenland’ van Omring. Het team staat voor je klaar en samen vind je een oplossing voor elke uitdaging. Zo tover jij met gemak een glimlach op het gezicht van de cliënten op je route. 

Wat zoekt Omring in een Verzorgende IG in de thuiszorg?

Als Verzorgende IG werk je op basis van “positieve gezondheid” en kijk je naar wat de cliënt nog wel kan. Je ondersteunt hem/haar om zo lang mogelijk zelfstandig te blijven wonen. Zo bied jij iedere dag de beste zorg aan jouw cliënten. Je voert de verzorgende en verpleegtechnische handelingen bij cliënten thuis en biedt een luisterend oor. Verder zorg jij voor; 

 • Het signaleren van veranderingen in de gezondheidssituatie van de cliënt en het rapporteren hiervan aan de wijkverpleegkundige;
 • Het samenstellen en bijhouden van het zorgdossier van de cliënt en het opstellen van het zorg- en leefplan in samenwerking met de wijkverpleegkundige; 
 • Het onderhouden van contacten met andere ketenpartners, zoals de huisarts, fysiotherapeuten, diëtisten en mantelzorgers.

Wie ben jij? 

In de thuiszorg ben je flexibel. Een cliënt heeft meestal niet de hele dag je hulp nodig. Zo houd jij meer tijd over voor jezelf. Je werkt in de ochtend en/of in de namiddag of avond. Je hebt veel contact in je rol. Met de cliënten, familie, collega’s en externe zorgprofessionals. Je leeft je in en past je communicatie aan op de situatie en persoon. Op veranderingen in gedrag bij bewoners ben je altijd alert. De kleinste dingen vallen jou op. Laat van je horen als je: 

 • De mbo-opleiding verzorgende niveau 3 hebt afgerond met een diploma. 
 • Interesse hebt in werken in de thuiszorg. 
 • Veel of geen ervaring hebt als verzorgende IG.  

Dit zijn je arbeidsvoorwaarden  

Pak je kans bij Omring en groei als helpende plus door richting verzorgende IG (niveau 3). Omdat jij iedere week 24 uur (uren in overleg) met veel positieve energie op de werkvloer staat, kun je rekenen op:  

 • een vast contract (contracturen in overleg);
 • een eindejaarsuitkering van 8,33% van je bruto jaarsalaris;
  8% vakantiegeld en bijna 30 vakantiedagen als je 36 uur per week werkt;
 • een reiskostenvergoeding;
 • volop opleidingsmogelijkheden, bijvoorbeeld een duaal traject tot hbo-verpleegkundige;
 • toeslagen voor onregelmatige en weekenddiensten;
 • een pensioenregeling bij PFZW, waarbij Omring 50% van de premie betaalt. 

Je valt onder de CAO VVT. Maar Omring biedt nog meer! Hier lees je meer over je secundaire arbeidsvoorwaarden.

Bij de mensen thuis: jouw nieuwe werkplek?  

Een maand van tevoren wordt het rooster gemaakt. Een dag van tevoren weet je langs welke cliënten je gaat: je route. In de ochtend check je of er iets gewijzigd is en dan ga je op pad. Je kunt de dossiers of zorgplannen inlezen bij de cliënt of voordat je bij de cliënt binnenstapt. Met je fiets of eigen auto, afhankelijk van de afstanden. Je komt bij de mensen thuis en dat zorgt voor veel afwisseling. Iedere locatie, cliënt en zorgvraag is anders. 

Meer weten over het veelzijdige werk als verzorgende IG in de thuiszorg? We hebben een speciale werken-bij video gemaakt met Jill Duijn die je moet zien! Klik hier.

Werken bij Omring  

Voeg je bij onze organisatie van ongeveer 4600 ‘Omringers’,  een groep zeer speciale en gewaardeerde mensen. Vanuit de kernwaarden: eigen regie, samen, positief en vindingrijk. Met praktische en innovatieve oplossingen maken we het leven van de bewoners en collega’s extra leuk. Van een Robotkat tot beeldbellen en ‘digitale Wendy’, de directie luistert naar je ideeën. Ook jouw gezondheid, vitaliteit en werkgeluk zijn belangrijk. Doe, als je wilt, mee aan ‘steptember’, ‘stoptober’, online yogalessen en de persoonlijke gezondheidscheck. En zing mee met o.a. René Froger tijdens ‘De Vrienden van Omring Live’ in het AZ-stadion. Meer weten over Omring? Klik hier.

Bij de mensen thuis: jouw nieuwe werkplek?   

Het werkgebied van team Koggenland is een uitgestrekt gebied van verschillende dorpen en uitgestrekte weilanden, waardoor je regelmatig rond zal rijden met de mooie opkomende zon en de mist die boven de weilanden hangt.  Ook in de zorgvragen zie je de variatie terug, denk aan kortdurende ADL zorg, wondzorg en bijvoorbeeld palliatieve zorg.   

Bij ons team start je zelfstandig vanuit huis, maar je bent altijd welkom om na de route bij ons op kantoor in Obdam gezellig samen te komen lunchen. Het team werkt in Obdam, Hensbroek, Wogmeer, Spierdijk, Ursem, Zuidermeer, de Goorn, Avenhorn, Bobeldijk, Berkhout, Grosthuizen en Scharwoude. Wegens de grootte van ons werkgebied is een auto en goede rij-skills wel een must!  

Team Koggenland bestaat uit ongeveer 20 collega’s. Dit zijn zowel verpleegkundigen, verzorgenden als helpende (plus). Door de openheid binnen ons team heerst er een gemoedelijke sfeer. Ook posten wij regelmatig foto’s, leuke weetjes en andere informatie op ons Instagram account. Benieuwd? Je kan ons vinden onder de naam thuiszorg team Koggenland!  

Ben je benieuwd waar je komt te werken en hoe een werkdag bij Thuiszorgteam Koggenland eruit ziet? Klik dan hier.

Samen werken aan gezondheid 

Kom gezellig werken in het team Koggeland! Krijg je al zin in je nieuwe baan bij Omring? Solliciteer dan als Verzorgende IG!

Binnen 4 werkdagen word je gebeld door de recruiter. Annika Kienstra, zij zal je begeleiden tijdens het sollicitatieproces. Houd je telefoon in de gaten! Heb je inhoudelijke vragen naar aanleiding van deze vacature, dan kun je contact opnemen met wijkverpleegkundige Anita de Moel op 06-10929295 of wijkverpleegkundige Jasmijn Bouma op 06-83157354.

Annika Kienstra helpt je graag

Heb je nog vragen over de sollicitatieprocedure? Neem dan gerust contact met mij op. Je kunt mij bereiken via:
annika.kienstra@omring.nl of 0610929312